Derince Lavabo Gider Açma

24/7 Derince Lavabo Gider Açma

05326796701

lavabo-gider-acma

Derince Tıkanmış lavabo giderleri, günlük hayatın gerekliliklerini zorlaştırabilir. Banyo lavabosu tıkandığında dişlerinizi fırçalamak ve ellerinizi yıkamak zordur. Lavabo lavabosu tıkalıysa veya yavaş akıyorsa, bulaşıkları yıkamak veya meyve ve sebzeleri temizlemek için mücadele edeceksiniz. İnsanlar, bir tıkanıklık olana kadar bu günlük aktiviteleri hafife alırlar. Ancak tıkanan banyo lavaboları ve mutfak lavaboları çoğu zaman kolayca temizlenebilir. Bu makale, bir lavabo tıkanıklığını açmak için bazı basit kendin yap yöntemlerini size gösterecek.

Derince TIKANMIŞ BANYO LAVABOSU NASIL AçILIR

Derince Banyo lavabo giderleri, çeşitli şeylerden kaynaklanan tıkanmalara karşı hassastır. Bir banyo lavabosuna inen ve tıkanıklıklara neden olan yaygın döküntüler arasında saç, sabun köpüğü, diş ipi ve pamuklu çubuklar bulunur. Bu parçalar kanalizasyona aktığında, borulara takılabilir ve yıllar içinde birikebilir.

Derince Yavaş akan bir banyo lavabosu, borularda bir tıkanıklık oluşabileceğinin ilk işaretidir. Su normal şekilde boşalmıyorsa, yok sayın. Bir tesisatçı çağırmanıza gerek kalmadan banyo lavabosu giderini temizleme şansınız, tıkanan gider büyük bir sorun haline gelmeden hızlı hareket ettiğinizde en yüksektir. Tıkalı bir banyo lavabosunun diğer uyarı işaretleri, Derince tahliye açıklığından gelen kötü bir kokuDerince veya su tahliye edildiğinde borulardan gelen uğultu seslerini içerir. Lavabo tıkanıklığını nasıl açacağınızı aşağıda okuyun.

Derince MUTFAK LAVABOSU NASIL AçILIR

Derince Tıkanmış bir mutfak lavabosu genellikle yemek artıkları, kahve telvesi ve yağ gibi organik maddelerden kaynaklanır. Ayrıca çay kaşığı veya kürdan gibi diğer malzemelerin yanlışlıkla kanalizasyona düşmesi de buna neden olabilir. Banyo lavabosu giderlerine benzer şekilde, uyarı işaretleri arasında yavaş akan su ve borulardaki uğultu sesleri yer alır. Tıkanmış bir mutfak lavabosunun nasıl açılacağını aşağıda okuyun.

Derince Lavabota veya banyoda bir lavabonun nasıl açılacağını bilen biri varsa, o da Lavabo Gider Açma ekibidir!

Derince LAVABO GİDERİNİN NASIL AçILACAĞINA DAİR İPUçLARI

  1. Derince DaldırmaDerince : Bir tesisatçının yardımı olmadan lavabo tıkanıklığını açmaya çalışırken denemeniz gereken ilk teknik bir Derince tahliye pistonu kullanmaktır. Derince Herhangi bir bardak pistonu uygundur. Bir akordeon veya flanşlı piston satın alarak paranızı boşa harcamayın çünkü bunlar tıkalı tuvaletler (lavabolar için değil) için tasarlanmıştır ve yeterli bir sızdırmazlık sağlamakta zorlanacaksınız. Lavabo suyla doluysa, birazını alın ancak fincan başlığını kaplayacak kadar su bırakın. Bu emmeyi iyileştirecektir. Bardaktaki havanın bir kısmını boşaltın ve ardından bir itme-çekme hareketi kullanarak güçlü bir şekilde dalmaya başlayın. Sızdırmazlığı korumak için kolu dikey tutun.

  2. Derince Tel elbise askısıDerince : Bazen tıkanmış bir banyo lavabosu, saç ve sabun köpüğünden oluşan bir yığın gibi, tahliye açıklığının hemen altındaki bir tıkanıklıktan kaynaklanır. Tek yapmanız gereken aşağı uzanmak ve kümeyi çıkarmak. Açık bir tel elbise askısı, banyo lavabolarının tıkanmasını açmak için şaşırtıcı derecede basit ve etkili bir tekniktir çünkü askıyı açıklığın içine kolayca sığacak şekilde şekillendirebilirsiniz. Kancayı kullanarak mümkün olduğu kadar çok pisliği ve çöpü çıkarın. Drenajdan aşağı biraz sıcak su dökerek bunu takip edin. Bu teknik aynı zamanda bir mutfak lavabosunun tıkanıklığını açmak için de kullanılabilir.

  3. Derince Sirke ve bikarbonatlı sodaDerince : Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır diye Google'da aradığınızda bu yöntem internette çok popüler. Tıkanmış bir lavabo tahliyesini temizlemesi kesinlikle garanti edilmez ve büyük olasılıkla yalnızca çok küçük tıkanıklıklar üzerinde çalışacaktır. Bununla birlikte, çoğu evde her iki ürün de zaten bulunduğundan, denemekten zarar gelmez. Bikarbonatlı soda ve sirke reaksiyona girdiğinde köpürür ve genişler, bu da drenaj borusu içinde küçük bir tıkanıklığı gidermeye yarayan bir basınç oluşturur. Eşit miktarda sirke ve karbonatlı sodayı gidere dökün ve boruların içinde birkaç saat (hatta gece boyunca) oturmasına izin verin. Bu maddeler borular için güvenlidir, bu nedenle gerekirse işlemi birkaç kez tekrarlayabilirsiniz.

  4. Derince Doğal kanal temizleyiciler : Derince Derince Doğal kanal temizleyicilerdekiDerince enzimler, organik atık malzemeyi doğal olarak oluşan bakterilerin daha sonra suya ve CO2'ye dönüşebileceği daha küçük moleküllere çözerek çalışır. Tıkanmış mutfak ve banyo lavaboları genellikle yağ, yemek artıkları, sabun ve saç gibi organik maddelerden kaynaklandığından, doğal gider temizleyiciler oldukça etkili olabilir. Ciddi tıkanıklıklar veya organik olmayan maddelerden kaynaklanan tıkanıklıklar için doğal gider temizleyiciler kullanmamalısınız. Piyasada birkaç farklı doğal kanal temizleyici markası vardır ancak en popülerleri Bioclean ve Actizyme'dir.

  5. Derince S-tuzağı çıkarın ve tıkanıklığı elle temizleyinDerince : Tuzak, lavabonun hemen altında bulunur. Altına bir kova yerleştirin ve herhangi bir dökülme için yakınınızda birkaç eski havlu bulundurun. Kayar somunları, elle gevşetilebilecek kadar gevşek olana kadar bir anahtar kullanarak gevşetin. Tuzağın içindeki pislikleri çıkarın ve iyice durulayın (başka bir lavaboda). Sifonu olduğu gibi değiştirin kayar somunları anahtarla sıkın.

Derince BİR LAVABONUN NASIL AçILACAĞINI BİLİR!

Derince Yukarıdaki yöntemler işe yaramazsa, yerel bir tesisatçı çağırmalısınız. Bazen tıkalı bir lavabo gideri, tesisatınızla ilgili daha büyük bir sorunun yalnızca bir belirtisidir. örneğin, dışarıdaki Derince kanalizasyon gideri tıkalıysaDerince , yaygın bir yan etki evdeki diğer giderlerdeki sorunlardır. Kanalizasyon şebekesindeki bir tıkanıklığı yalnızca lisanslı bir profesyonel tesisatçı çözebilir.

Derince Lavabo Gider Açma,Derince'in önde gelen tıkalı drenaj tesisatı şirketidir. Tıkanmış gider onarımları, yüksek basınçlı gider temizleme, gider kazıları ve onarımları, gider tesisatı ve sahip olabileceğiniz diğer drenaj ihtiyaçları konusunda uzmanız. Derince Daha fazlasını öğrenmek için 05326796701Derince numaralı telefondan lisanslı uzmanlarımızdan biriyle görüşebilirsiniz .

Derince İLGİLİ MAKALELER: